Naše filozofie.

Cílem SPORTS CONNECT je spojení komplexní péče a servisu pro mladé, ale i profesionální sportovce, ve sportování, tréninku a vzdělání, zdravotního zabezpečení, sportovní bezpečnosti a materiálního vybavení. V první řadě se (jako první firma) zaměřujeme na práci s evropskými klienty, kteří mají cíl hrát hokej na vysoké úrovni a zároveň dosáhli nejlepšího vzdělání se stipendiem na Amerických univerzitách, zejména na NCAA D1, D3 / ACHA (American Collegiate Hockey Association) D1,D3 a Kanadských SNS univerzitách.

Dále nabízíme výměnný program, jehož hlavním cílem je zajistit mladým hráčům zkušenosti s americkým hokejovým programem nejvyšší úrovně (AAA) a na stejném místě jim také umožnit studium soukromé střední školy v USA na 10 měsíců. Důležitou součástí programu je zkušenost společenská, kterou hráči získají v průběhu soužití s americkou hostitelskou rodinou a v neposlední řadě také zkušenosti s novou zemí.

Dalším cílem je univerzální a specializovaná příprava amatérských i profesionálních sportovců. Individuální péče je věnována všem sportovcům v rámci odborného výcviku. Odborníci s mezinárodními zkušenostmi dohlíží na celkový rozvoj.

SPORTS CONNECT také zprostředkovává styk mezi mládežnickými kluby v Evropě a USA a přispívá mezinárodnímu srovnání mládežnického sportu v rámci organizace exhibičních utkání, turnajů nebo sportovní zájezdů atd.

Co nabízíme:

 • PLAYER DEVELOPMENT MODEL

  Jsme hrdí, že vás můžeme navést správnou cestou. Tohle, společně s vaší tvrdou prací a odhodláním vám umožní dosáhnout svých životních a hokejových cílů v kariéře.

 • RODINNÉ PORADENSTVÍ

  Vždy si chceme být jisti, že rodina a hráči sdílí své hodnoty, cíle a očekávání se svým osobním poradcem.

 • JEDNÁNÍ O SMLOUVĚ

  Jako sportovec musíte svůj příjem během své kariéry co možná nejvíce maximalizovat, s cílem zajistit se na delší dobu.

 • VYMĚNNÉ PROGRAMY

  Naším hlavním cílem je, aby mladí evropští hráči získali během svého pobytu v USA zkušenosti z amerického hokejového programu nejvyšší úrovně.