Projekty.

ISS Scouting combines

Společnost SPORTS CONNECT zahájila spolupráci s ISS HOCKEY a HockeyTech, abychom mohli dát evropským hráčům příležitost být testováni profesionálním personálem ISS, stejně jako získávat zprávy ze skautingu a získat přístup k RinkNet Scouting Software.

Pre-draft showcase

Naše společnost dává již 3 roky možnost nejlepším evropským hráčům, ukázat svou nejlepší hokejovou výkonnost v rámci NEW ENGLAND PRO AM PREDRAFT SHOWCASE. Tato událost je hodně sledována skauty z MAJOR JUNIOR LEAGUES, stejně jako Amerických soutěží stupně I-II. Pokud chcete změnit svůj život a začít svou kariéru za oceánem, neměli byste si nechat ujít tuto velkou příležitost, učinit k ní první krok.

Czech Knights

Hlavním posláním celého projektu byla a je dlouhodobá společná, nadstandartní hokejová příprava talentovaných hráčů na přibližně shodné výkonnostní úrovni. Hráčů, kteří chtějí neustále na sobě pracovat a zlepšovat se, hráčů kteří se chtějí společně v kolektivu připravovat a hrát proti vysoce kvalitní konkurenci, na světových i tuzemských turnajích, proti týmům z USA, Kanady, Finska, Ruska, Švédska … atd.

Player development league

PDL

Player development league je hokejová soutěž pro mladé hokejisty. Probíhá v jarních měsících a soutěží různě sestavená družstva. Soutěž je koncipována po vzoru nejslanější hokejové soutěže světa.