Czech Knights.

Hlavním posláním celého projektu byla a je dlouhodobá společná, nadstandartní hokejová příprava talentovaných hráčů na přibližně shodné výkonnostní úrovni. Hráčů, kteří chtějí neustále na sobě pracovat a zlepšovat se, hráčů kteří se chtějí společně v kolektivu připravovat a hrát proti vysoce kvalitní konkurenci, na světových i tuzemských turnajích, proti týmům z USA, Kanady, Finska, Ruska, Švédska … atd.

Projekt Czech Knights se tak rozšiřuje i na další ročníky a netýká se pouze ročníku U13, který se každoročně účastní turnaje International de Hockey PEE-WEE Quebec – www.tournoipee-wee.qc.ca. Teamy Czech Knights dlouhodobě připravuji na tento vrchol během mimo sezónu.

Vlastní model přípravy představuje organizování několika společných campů a účast na mezinárodních turnajích. Na začátek sezóny budou uspořádány Try-out a Showcase pro doplnění teamů a přibydou i vyzývací zápasy pro jednotlivé kategorie.

Projekty CZECH KNIGHTS se zaměřují i na mimo hokejové aktivity a snaží se o všestranný rozvoj hráčů. Do přípravy hráčů jsou pozváni uznávaní a zkušení trenéři, speciální mentální trenéři a motivační poradci, extra odborníci na životosprávu, specialisté na všeobecnou sportovní přípravu a fyzioterapeuti s maséři. Využívají se moderní tréninkové metody a nejnovější technické pomůcky a zařízení.

SPORTS CONNECT vždy nabízí nejen kvalitní trenérské obsazení všech kampů, ale snaží se vždy poskytnout i další rozvojové aktivity, zázemí a servis pro hráče a kompletní organizaci všech akcí. Snažíme se vytvářet nadstandartní podmínky pro hráče i rodiče.

Součástí přípravy hráčů je i účast na mezinárodních turnajích, kde hráči získávají cenné zkušenosti, porovnávají se svými vrstevníky a poznávají různé herní styly, pojetí hry a přístupy.
V neposlední řadě také poznávají jiné způsoby života, různé mentality národností a tím získávají mnoho zkušeností do života. Poznají rozdílné kultury a mají možnost se setkat s novými přáteli z celého světa – world wide friends.