ISS Scouting combines.

Společnost Sports Connect spolupracuje s týmem ISS Hockey & HockeyTech, aby poskytla evropským hráčům příležitost k testování ( ISS Scouting Combines ) profesionálními pracovníky ISS.  Testování – ISS Scouting Combines, společně se Skaut reporty – ISS Scouting Report, jsou základní údaje pro unikátní software sestavující žebříčky hráčů na základě komplexních informací – RinkNet Scouting Software. ISS Scouting Combines poskytuje hráčům jedinečnou příležitost být testovány a zkoumány stejně jako profesionálové. Propagujte svůj profil současně s rozvojem své hokejové kariéry!

1. ISS SCOUTING REPORT & PROFIL HRÁČE
ISS hokejové skauti budou přítomni v kombinacích ISS Scouting Combines a hodnocení budou provedeny v kombinaci na výkon jednotlivých hráčů. Získáte profil hráče ISS, který je vaším hokejovým životopisem, aby se propagoval do týmů pro, juniorů a vysokých škol.

2. TESTY ICE & OFF ICE
ISS Scouting Combines zahrnují 70 individuálních zkoumaných parametrů, získaných ze 14 testů na ledě, které zkoumají hru do základních detailů. S potenciálem testovat hráče na různých úrovních takto detailně se získá komplexní specifikace dovedností daného hráče.

3. SEZÓNNÍ VÝSLEDKY & SCRIMAG GAME
Z naší databáze prospektů hráčů a prezentací videí se sestavuje komplexní profilový sken hráče. Na po-sezónních přípravných kempech jsou výsledky detailně diskutovány.

PŘEDSTAVTE SVŮJ PROFIL A DOVEDNOSTI PŘED ISS SCOUTING REPORT